Переваги систем спостереження

П'ять найбільших переваг систем спостереження включають:

1. Підвищене почуття безпеки

Встановлюючи систему спостереження, ви вживаєте кроки для захисту свого бізнесу. І з цим захистом приходить душевний спокій. Тренди ринку систем безпеки, електроніки та відеоспостереження в Стрию Ви можете замовити у зручний для Вас час за доступною та вигідною ціною. Ви і ваші співробітники можете вільно працювати, не турбуючись про вторгнення і крадіжки, що знижує стрес для всієї компанії. Співробітники також менш схильні турбуватися про переслідування та інші проблеми через доказів, зібраних системою спостереження, що дозволяє їм більше розслаблятися на робочому місці.

2. Підвищена продуктивність

Коли співробітники знають, що їх записують, вони витрачають менше часу. 20% середнього робочого дня витрачається на «важливі» і «важливі» справи, в той час як 80% середнього робочого дня витрачається на те, що «малоцінних» або «не має цінності». Ви можете зробити догану за будь-яку явну витрату часу на камеру.

У той же час, якщо співробітник щосили намагається зробити щось хороше, він може бути винагороджений. Відеозаписи будь-якого з цих подій корисні для навчання і кадрового забезпечення.

Слово застереження; з системами спостереження завжди є проблема з конфіденційністю співробітників. У більшості випадків ми рекомендуємо переглядати відзнятий матеріал тільки при необхідності, щоб уникнути непотрібного спостереження. Зрештою, ваші співробітники цінують захист, а не спостереження.

3. Усунуто головні болі з персоналом.

Повідомляється нема про кожний випадок домагань. Системи відеоспостереження надають незаперечні докази подій з відмітками часу і можливістю відтворення. Залежно від системи вони також можуть записувати звук. Якщо виникне якась проблема (наприклад, фізична сварка або переслідування), ви можете переглянути знятий матеріал, щоб отримати об'єктивний погляд на те, що сталося. У свою чергу, це зменшує головний біль HR, надаючи вам переконливі докази, що дозволяють остаточно закрити справи.

4. Зниження ймовірності скоєння злочинів

Коли більшість людей думають про відеоспостереження, вони думають про камерах, які призначені для відстеження злочинів в дії. Хоча це, безумовно, їх функція, вони в першу чергу допомагають запобігти вчиненню злочинів. Камери, розміщені на території вашого підприємства і навколо нього, можуть запобігти вандалізм і крадіжку.

5. Зниження страхових внесків.

Хоча це варіюється в залежності від конкретного випадку, наявність системи відеоспостереження може значно знизити страхові внески. Встановивши камери, ви можете захистити свій бізнес від помилкових претензій робітників, утисків і претензій про відповідальність, а також знизити рівень злочинності. Іншими словами, це знижує ризик судового переслідування. У свою чергу, це знижує вартість вашої страховки в довгостроковій перспективі.

Похожие страницы