Лазні з мансардою

Баня давно перестала виконувати виключно утилітарну функцію. Багато власників заміських будинків замислюються про будівництво лазні, яка виступатиме в ролі доповнення до ландшафтного дизайну і будови, яку можна використовувати для повноцінного відпочинку. Великою популярністю користуються двоповерхові лазні, які дозволяють грамотно використовувати додаткові квадратні метри. З одного боку, істотно економиться місце на ділянці, а з іншого - можна додатково облаштувати кімнату для SPA процедур або більярдну. Крім того, в проекті можна передбачити повноцінну спальню і т.д.

Мы выполняем высотные работы быстро,качественно и надежно.

В результаті, будівництво такого багатофункціонального об'єкта обходиться дешевше, ніж зведення додаткових споруд на ділянці. Але найоптимальнішим варіантом вважається зведення лазні з мансардою.

Види баньс мансардами

Мансарда - неймовірно світле приміщення, яке чудово підходить для посиденьок з друзями або тихого чаювання в сімейному колі. Складно придумати більш відповідне місце для задушевних бесід після інтенсивних банних процедур. Оптимальний розмір і дизайн приміщення безпосередньо залежить від уподобань господарів.

Можна використовувати один з варіантів, який запропонує дизайнер. Це може бути мансарда в кантрі-стилі з елементами інтер'єру у вигляді плетених меблів або повноцінний СПА салон, обставлений дорогими сучасними меблями. При облаштуванні більярдної в приміщенні нерідко продумується додаткова зона для установки холодильника. Вибір варіантів вражає. Остаточне рішення за власником і в його основі повинен бути приблизний план подальшого використання мансарди. В іншому випадку можливі недоліки і необхідність у переробці.


Безумовно, найпростіший варіант - будівництво з нуля. У Вас є можливість самостійно вносити корективи в проект. Такий підхід гарантує будівництво ідеального з точки зору функціональності об'єкту. Варто відзначити, що, якщо об'єкт планується експлуатувати і в холодний період року, необхідно задуматися про укладання міжповерхового перекриття. Також рекомендується добудувати стіни на 1-1,2 метра у висоту.

Що стосується утеплення мансарди, зробити це можна як зовні, так і всередині. Існує маса варіантів. У кожного є свої плюси і мінуси. Кращим варіантом внутрішньої обробки стін вважається дерев'яна вагонка. Особливо затребувані моделі з хвойних порід. Матеріал монтується дуже просто і не вимагає дорого догляду. Як альтернативний варіант можна розглянути не менше популярні сучасні пластикові панелі.

Результат багато в чому буде залежати від професіоналізму бригади будівельників, яка працюватиме над створенням лазні з мансардою Вашої мрії. Не варто економити також на якості будівельних матеріалів. Тільки в цьому випадку можна на 100% бути впевненим у тому, що конструкція простоїть довгі роки і буде радувати функціональністю, а також бездоганним зовнішнім виглядом.

Похожие страницы