​Контактори і магнітні пускачі

Контактори і магнітні пускачі: подібності та відмінності Важливим елементом електричних ланцюгів вважаються різні види комутуючих пристроїв. Серед них найбільш широкого поширення набули контактори і магнітні пускачі, що підключаються не тільки до силових ліній, а й до ланцюгів управління. Ці прилади дуже схожі, тому нерідко виникає питання, як відрізнити їх один від іншого, тобто, пускач від контактора. Вы можете заказать и купить качественный контактор по низкой и выгодной цене, без накруток и переплат. Більшість виконуваних функцій абсолютно однакові, проте, певна різниця між обома пристроями все ж існує.

Подібність між цими приладами полягає в їх призначення. Вони виконують комутацію в самих різних місцях, переважно в силових ланцюгах. Більшість конструктивних елементів також збігаються. У тих і інших апаратах основними деталями є електромагнітний привід, головні і допоміжні контакти. У кожного пристрою є як мінімум одна пара контактів, які використовуються в ланцюгах управління. Вони можуть бути замкнутими або розімкнутими. Однак, магнітний пускач і контактор мають і відмінності. Перш за все, вони відрізняються своїми габаритними розмірами. Якщо взяти два пристрої з однаковою струмовим навантаженням, то розміри і вага контактора будуть помітно вище, ніж у магнітного пускача. З цієї причини пускачі нерідко іменуються малогабаритними контакторами.

Існує різниця і в області застосування. Контактори підходять для будь-яких електричних мереж, а пускач має обмеження у використанні. Цей фактор визначає і відмінності в конструкціях. Наприклад, висока частота включень-виключень контакторів можлива завдяки дугогасильні камери, передбаченим для кожного силового контакту. За рахунок цього збільшується комутаційназдатність і стійкість до зношування. Багато контактори випускаються у відкритому виконанні, без корпусу, і встановлюються в місця, недоступні для потрапляння вологи і сторонніх осіб. Для них передбачені спеціальні щити управління.

Похожие страницы