​Гарячекатані сталеві листи

Гарячекатані сталеві листи являють собою тип плоского прокату, одержуваний поперечної різкою гарячекатаних рулонів після прокатки їх на напівнеперервних або безперервних станах. Подібно прокату, сталеві листи використовуються в будівництві, машинобудуванні, автомобільній промисловості і для виробництва товарів народного споживання. Вы можете заказать и купить лист стальной на https://stalintex.ru/catalog/list-goryachekatanyj/st3ps-sp5-gost14637-89.html по самой выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат. Застосування гарячекатаних листів

Гарячекатаний листовий метал використовується для виготовлення металоконструкцій, профілів, елементів фасаду, дверних панелей і прорізів, елементів захисту зв'язку і товарів народного споживання. Ключовими вимогами цього сегмента для HRP є мінімальні допуски на розміри, зварюваність, високу міцність і ударну в'язкість, а також тріщиностійкість. Холоднокатану сталь почали замінювати на більш дешеву тонку гарячекатану сталь в будівельному сегменті. Високоміцний прокат використовується для зниження ваги продукту.

Для цього застосування сталь HRP виготовляється з вуглецевої, низьколегованої і легованої сталі. HRP поставляється в стані гарячої прокатки після нормализованной прокатки або термомеханічної прокатки.

Гарячекатані сталеві пластини для машинобудування

Гарячекатаний сталевий лист також широко використовується для виготовлення корпусів, робочих елементів верстатів, гірських, дорожніх і вантажно-розвантажувальних машин, кузовів легкових і вантажних автомобілів, елементів обшивки для вантажних автомобілів і цистерн, а також для виготовлення елементів сільськогосподарської техніки (плуги, лопаті., борони, деталі сівалок і кожухи сільгосптехніки).

HRP в основному поставляється в стані гарячекатаного прокату, проте різні види термомеханически зміцненого прокату використовуються все частіше і частіше для зменшення ваги механізмів і обладнання та, відповідно, збільшення їх вантажопідйомності і ефективності роботи. Для певних застосувань, HRP з травленням і мастилом користується попитом.

Листи гарячекатані сталеві для сервісних металоцентрів

Металосервісний центри використовують HRP для виробництва металоконструкцій, деталей і компонентів, кінцевими споживачами яких є машинобудування, суднобудівники, ветрогенерірующіе підприємства, виробники котельного обладнання і т. Д Сталевий лист поставляється після гарячекатаного стану після Нормалізована або термомеханическая прокатка (включаючи травлення і травлення при мастилі) .

Похожие страницы