Гарантія тепла

У квартирі завжди між підлогою і стіною утворюється тепловий шов. Для його закриття використовуються декоративні і захисні елементи оздоблення приміщення - плінтуси. За умовами зборки діляться на підлогові звичайні, керамічні, для ковроліну, стельові, з кабель - каналом.

Мы поможем вам выбрать надежные курьерские службы по россии, которые профессионально выполняют свою работу.

Виготовляються з деревини, пластику, кераміки, алюмінію, латуні, пінопласту.

Дерев'яні - з цільного дерева, шпону. Основа - сосна, ялина, шпон з цінних деревних порід. Покривається декількома шарами лаку. Їх застосування екологічно безпечно, підкреслює статус власника. Недоліки - схильні до впливу вологи, висока ціна, складність при монтажі.

Для обрамлення підлоги з паркетної дошки, ламінату використовуються вироби з МДФ. Вироби дуже дешеві, якісно виконані, чи не піддаються впливу ультрафіолетового випромінювання. Єдиний недолік - погано переносять механічний вплив.

Найбільш часто вживаються пластикові плінтуси. Виробляються з ПВХ, мають міцність, тривалістю використання, не Вонигідроскопічни, недорого коштують. Чи не піддаються гниттю, в них не заводяться бактерії. Застосовуються для ламінованого паркету, лінолеуму.

В адміністративних приміщеннях переважно використовувати з - за практичної відсутності декоративного навантаження плінтус у вигляді рулону, який розстеляється по всьому периметру приміщення. В цілому пластикові плінтуси Многоцветовая, їх можна підібрати практично під будь-який підлогове покриття.

Ковролінові дозволяють вклеювати підлогове покриття. В результаті створюється ілюзія його цілісності.

Підвищення технічної оснащеності організацій, домашнього побуту привело до необхідності маскування використовуваних проводів і кабелю. Для цієї мети використовують пластикові плінтуси з кабель - каналом. Їх безперечна перевага:

всередині можна приховати до десяти кабелів;
дозволяє акуратно провести електричну розводку без порушення загального вигляду приміщення;
наявність знімною панелі на зовнішній стороні профілю дозволяє без зусиль проводити додатковий монтаж системи кабелів.


Металеві виготовляються з алюмінію, латуні, нержавіючої сталі, що гарантує підвищену опірність до механічних впливів. Чи не піддаються впливу перепадів низьких і підвищених температур. Встановлюються в приміщеннях, де постійно використовується вода - кухня, ванна кімната і необхідно використовувати кабель - канал з монтажем електричної розетки. Часто - в приміщеннях комерційних структур, де великий рух народу.

При підлоговому плиткового покриття найкраще використовуються керамічні плінтуси, що гарантують гігієнічні якості. При їх обслуговуванні досить протерти поверхню з використанням миючих засобів.

Правильний монтаж плінтусів вимагає особливої уваги монтажника. Рекомендується залучати до роботи кваліфікованих робітників, які мають досить тривалий досвід подібної діяльності, що гарантує якість виконання, тривалість використання.

Похожие страницы