Габарити будівлі

Проекты экономичных домов из поризованных керамических блоков.

Норми розташування житлового будинку на ділянці.Відступ від червоної лінії дороги - не менше 5 м і не менше 3 м від житлових вулиць.Червона лінія в містобудуванні - це умовна межа, що відокремлює проїжджу частину вулиці, проїзду, магістралі, площі від території забудови. Вы можете заказать и купить ковры и коврове дорожки на http://kiev-karatcarpet.com/ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Не останню роль в плануванні будинку грає і облік сторін світу. І справа зовсім не в «фен-шує»: інсоляція приміщень у будинку буде набагато краще, якщо ракурс відносно сторін світу біля будинку підібраний правильно. Наприклад, щоб будинок отримав максимум сонячного світла в зимовий період, потрібно розташувати до сонця південну сторону будинку - подбайте про те, щоб на цій стороні площа скління була досить великою. При цьому над вікнами варто встановити козирки, що захищають від сонця - щоб влітку кімнати були огороджені від надлишку сонячних променів. При цьому на північній стороні вікон повинно бути по мінімуму - тоді будинок не втратить взимку дорогоцінне тепло.

Не менш важливим плюсом клеєного бруса є також те, що будинки з нього збираються як конструктор - це значно скорочує швидкість будівельних робіт, тому високий і якісний будинок можна звести в мінімальні терміни. А лицьова поверхня бруса гладка і має дуже приємний колір, тому будинок виглядає елітним, красивим і дорогим зовні і, завдяки правильній обробці дерева, що скорочує теплопровідність бруса, теплим і затишним всередині. Клеєний брус просочений спеціальним розчином і навіть, якщо Ви проведете приховану електропроводку, можна не боятися виникнення пожежі.

Клеєний брус не є дешевим будівельним матеріалом, відповідно і вартість споруди буде вище, ніж із цегли або звичайного дерева, але всі перераховані вище переваги повинні переконати покупця зробити вибір на користь сучасного і, що не менш важливо, якісного матеріалу. І тоді господарі будинку будуть завжди дихати свіжим і чистим повітрям, і перебувати в гармонії з собою і природою.

Похожие страницы