Фундамент для будинку з дерева

Фундамент для дерев'яних будинків. Види і їх короткі характеристики. Фундамент - це те, що лежить в основі будь-якого будинку, з якого б матеріалу він не був виконаний. Фундаменти для дерев'яних будинків володіють рядом відмітних характеристик, відповідно до яких поділяються на кілька типів. При виборі типу фундаменту в свою чергу відіграють роль такі фактори:
вид грунту;
рівень підземних вод;
тип будівлі (лазня або будинок);
навантаження, яким буде схильний фундамент при експлуатації.

Если Вам необходима Специальная оценка, наши специалисты помогут ее провести.

Так які ж типи фундаментів існують і в якому випадку переважніше кожен з них? Ось перелік:
1. Стрічковий фундамент - відмінний варіант для будівель, що мають велику масу (зроблених з каменю чи цегли). Крім того, цей варіант незамінний при будівництві споруди, що має підвал або підпілля. Однак і тут є недоліки. Пристрій такого фундаменту вимагає великої кількості матеріалів і витрат праці, що, зрозуміло, відбивається на його вартості.

2. Другий тип - стрічковий мелкозаглубленного. У порівнянні з першим варіантом, його закладають на меншу глибину і підходить для грунтів з великою кількістю безодень на поверхності.Особенность його полягає в тому, що фундаменти будинку утворюють одну жорстку горизонтальну раму, яка перерозподіляє нерівномірні деформації основи. Має відносно низьку ціну і досить простий у зведенні.

3. Стовпчастий тип фундаменту використовується при будівництві будівель, що мають легку конструкцію (брусових, каркасних, рублених) без підвалів. Головним своїм перевагою має низьку вартість, але підходить далеко не для всіх типів грунту.


4. Четверта різновид - ростверк з буронабивних палями. Відмінною характеристикою його є застосування опорних паль, що зменшують просідання і зрушення основи. Так само, як і попередній варіант, відрізняється дешевизною. З успіхом закладається на пучинистих грунтах, торфовищах, ділянках землі під нахилом.

5. Плитковий фундамент являє собою плиту, що займає всю площу під будинком. Завдяки значній площі опори на грунт істотно знижується просадка основи. Такий тип є ідеальним варіантом для слабких грунтів з високим рівнем підземних вод і при високому навантаженні з боку будівлі. Єдиний мінус такого фундаменту - висока вартість, оскільки потрібна величезна кількість матеріалу на його закладку.

Похожие страницы