​Еротичний масаж це прекрасний спосіб розслабитися

Еротичний масаж - це прекрасний спосіб розслабитися, поспілкуватися і досліджувати задоволення з коханцем або близьким другом. На шляху Тантри нам подобається збиратися разом, щоб вшанувати тіло і прославити його як храм захоплення. Цей досвід дозволить вам досліджувати еротичну енергію по-новому, а також стане прекрасною прелюдією до занять любов'ю. Именнотут один из лучший в Киеве салон чувственного массажа по доступной и демократичной цене, качественно и в удобное для Вас время.

7 переваг еротичного масажу:

1) Він пробуджує почуття і активізує лікування всього тіла.

2) Це дозволяє вам досліджувати задоволення новими і творчими способами.

3) Він використовує зоровий контакт, підключений дихання і дотик для поліпшення інтимності.

4) Створює свідому зв'язок між дає і одержувачем.

5) Він використовує дихання, звук і рух, щоб розбудити оргазм всього тіла.

6) Це розсіює ілюзію поділу і дозволяє Єдності з'явитися.

7) Це прекрасна прелюдія до Оргазмическое сексу.

підготовка

Підготуйте тепле, тихе, комфортне місце, де вас не будуть турбувати протягом наступних 2 годин. Переконайтеся, що всі телефони вимкнені. Запаліть свічки і включите розслаблюючу романтичну музику.

Привітання серця

Почніть з вітання серця. Це давня тантрична практика визнання Божества один в одному, коли ви входите в священний час. Сядьте навпроти вашого партнера і подивіться в його очі. Підтримуйте зоровий контакт протягом усього процесу. Витягніть руки до землі, долонями разом. Вдихніть і, зібравши їх разом, піднесіть руки до серця. Видихніть, коли ви кланяєтеся вперед і визнаєте Божественне одне в одному. Вдихніть, випрямляючи назад. Нарешті, видихніть, коли ваші руки повернуться в початкове положення, спрямоване до землі.

Пузир

Пузир кличе вас в даний мить і створює безпечне простір для еротичного масажу. Зробіть міхур навколо себе і свого партнера своїми руками, щоб він оточував вас обох. Видаліть з міхура речі, які не будуть служити цьому процесу (минуле, відволікання уваги, гнів, тривога і т. Д.). Робіть це жестом, начебто фізично видаляєте об'єкт, заявляючи вголос, що ви видаляєте. Потім внесіть в свій міхур речі, які поліпшать вашу зв'язок (Любов, готовність, Дозволено, довіру і т. Д.) Ще раз використовуйте жести і вимовлені слова. Ось два приклади:

«Я звільняю минуле».

«Я закликаю в пристрасті».

Похожие страницы