​Еротичний масаж

Еротичний масаж - це прекрасний спосіб розслабитися, поспілкуватися і досліджувати задоволення з коханцем або близьким другом. На шляху Тантри нам подобається збиратися разом, щоб вшанувати і прославити тіло як храм захоплення. Цей досвід дозволить вам досліджувати еротичну енергію по-новому, а також стане прекрасною прелюдією до занять любов'ю. Ви можете замовити послугу VIP масажу https://moulin-rouge.kiev.ua/ru/vip-massagh-programmy за доступною ціною у зручний для вас час.

Переваги еротичного масажу:

1) Він пробуджує почуття і активізує лікування всього тіла.

2) Це дозволяє вам досліджувати задоволення новими і творчими способами.

3) Він використовує зоровий контакт, дихання і дотику для поліпшення інтимності.

4) Створює свідому зв'язок між дає і одержувачем.

5) Він використовує дихання, звук і рух, щоб розбудити оргазм всього тіла.

6) Це розсіює ілюзію поділу і дозволяє Єдності з'явитися.

7) Це прекрасна прелюдія до Оргазмическое сексу.

підготовка

Підготуйте тепле, тихе, комфортне місце, де вас не будуть турбувати протягом наступних 2 годин. Переконайтеся, що всі телефони вимкнені. Запаліть свічки і включите розслаблюючу романтичну музику.

Привітання серця

Почніть з вітання серця. Це давня тантрична практика визнання Божества один в одному, коли ви входите в священний час. Сядьте навпроти вашого партнера і подивіться в його очі. Підтримуйте зоровий контакт протягом усього процесу. Витягніть руки до землі, долонями разом. Вдихніть і, зібравши їх разом, піднесіть руки до серця. Видихніть, коли ви кланяєтеся вперед і визнаєте Божественне одне в одному. Вдихніть, випрямляючи назад. Нарешті, видихніть, коли ваші руки повернуться в початкове положення, спрямоване до землі.

Пузир

Пузир кличе вас в даний мить і створює безпечне простір для еротичного масажу. Зробіть міхур навколо себе і свого партнера своїми руками, щоб він оточував вас обох. Видаліть з міхура речі, які не будуть служити цьому процесу (минуле, відволікання уваги, гнів, тривога і т. Д.). Робіть це жестом, начебто фізично видаляєте об'єкт, заявляючи вголос, що ви видаляєте. Потім внесіть в свій міхур речі, які поліпшать вашу зв'язок (Любов, готовність, Дозволено, довіру і т. Д.) Ще раз використовуйте жести і вимовлені слова. Ось два приклади:

«Я звільняю минуле».

«Я закликаю в пристрасті».

Поділіться своїми бажаннями, страхами і кордонами

Як тільки міхур буде створений, поділіться своїми бажаннями, страхами і кордонами, пов'язаними з наданням і / або отриманням еротичного масажу. Одна людина говорить, а інший слухає, без суджень і коментарів. Потім помінятися ролями. Ось приклад:

«Моє бажання - залишатися на зв'язку з еротичної енергією».

«Я боюся, що я можу заснути, а ти можеш відчувати себе скривдженим або розчарованим».

«Моя межа - закінчити цю практику об 11 годині вечора».

здорові Межі

Люди часто думають про межі як про стінах. Здорові кордону - це мости, які об'єднують людей. Близькість виникає, коли здорові кордону дотримуються. Ви відчуваєте себе в безпеці, відкриті і присутні. Межі можуть змінюватися, тому реєструйтеся періодично, щоб побачити, як ви себе почуваєте. Якщо ваша межа змінилася, повідомте про це вашому партнерові. Будь ласка, не чекайте, що вони прочитають ваші думки.

Похожие страницы