Дослідження ринку нерухомості

Якщо ви новачок або вже виконали все це раніше, продаж будинку може бути складним і напруженим досвідом. Але, хоча більшість продавців вважають вигідним використання агента з нерухомості, майже третина кажуть, що важко знайти правильного агента з . К Вашим услугам надежное и безопасное агентство недвижимости 1realty.ua для быстрой и качественной сделки на выгодных и доступных условиях, без накруток и переплат. Читайте далі, щоб дізнатися, як вибрати найбільш підходящого для вас агента з нерухомості.

Почніть з власного дослідження ринку

1. Відвідайте місцевий ринок житла особисто: зробите поїздку або прогулянку по своєму району і знайдіть повторних імен агентів на знаках нерухомості (бонус, якщо поруч з ними є знак «продано»!). Згідно з нашим дослідженням, шість відсотків продавців знаходять агентів з продажу, в той час як 15 відсотків наймають агентів, заснованих на впізнаваності імені в їх співтоваристві.

2. Поговоріть з агентом особисто у відкритому будинку: зайдіть в найближчий відкритий будинок і подивіться, як агент взаємодіє з потенційними покупцями. Витратьте час, щоб поспілкуватися з агентом з нерухомості - не просто взяти візитку і піти. Слідкуйте за особистістю і професійної хімією. П'ять відсотків продавців будинків знаходять своїх агентів у відкритому будинку.

Порівняйте агентів з нерухомості по рейтингам, відгуками і посиланнях

3. Порівняйте агентів з нерухомості онлайн: виконайте швидкий пошук імені онлайн по агентам по нерухомості, які ви визначили. Огляди онлайн - наступна краща річ до особистого напрямку. Прочитайте, що люди у вашому районі говорять про рекомендований агента з нерухомості. 4. Отримати напрямок. Немає нічого кращого, ніж особисте направлення від одного або члена сім'ї, якому ви довіряєте. 5. Зустріньтеся принаймні з трьома агентами: при наймі агента з нерухомості не погоджуйтеся на першого агента, якого ви зустрічаєте. Згідно з дослідженням, 61 відсоток продавців зв'язуються тільки з одним агентом, але, поговоривши з кількома агентами, ви зможете порівняти і зіставити, щоб знайти людину, яка підійде вам найкраще. Звертайтеся з ним як з співбесідою - тому що це так! Хоча у вас може бути лідер, заснований на рекомендації або місцевої репутації, задайте кожному з трьох агентів однакові питання і порівняйте їх відповіді.

6. Поставте правильні питання:

Як довго ви працюєте в сфері нерухомості?

Ви в основному працюєте з покупцями або продавцями?

Скільки у вас активних клієнтів одночасно?

Ви частина команди?

Яка у тебе спеціальність?

Ви готові впоратися з моєї унікальної ситуацією?

Як ви будете продавати мій будинок?

Чи можете ви пов'язати мене з деякими посиланнями?

Похожие страницы