Декорування стін листовими панелями

Ремонт і обробка приміщень - відповідальне і дуже трудомістке заняття. Воно вимагає максимальних зусиль, щоб результат був саме таким, який очікується, і навіть ще краще. Для оздоблення стін можуть використовуватися найрізноманітніші матеріали - від декоративної штукатурки до кам'яної кладки. Однак останнім часом все частіше для цієї мети використовують листові пвх панелі. Вони мають набір якостей, які вигідно виділяють їх з ряду інших оздоблювальних матеріалів.


1. Економічність
Листові панелі ПВХ коштують відносно недорого, а якщо врахувати їх розміри, то вигода і зовсім стає очевидною. Ціна на панелі значно нижче, ніж на будь-які інші матеріали. А їх декоративні варіанти дозволяють вдало імітувати, наприклад, дерево або камінь.

2. Стійкість до зовнішніх впливів
Листові панелі мають високу стійкість до підвищеної вологості. Вони можуть використовуватися навіть в таких приміщеннях як ванні кімнати, не втрачаючи при цьому естетичності зовнішнього вигляду. Крім того додатковий захисний шар робить їх пожежобезпечними. При впливі вогню панелі не горять, не даючи таким чином поширитися полум'я по приміщенню. Також вони не виділяють шкідливих речовин при нагріванні до високих температур. Це робить вигідним їх використання в житлових приміщеннях. Панелі ПВХ завдяки особливому способу виготовлення не вигоряють на сонці. На відміну від шпалер, їм не страшні прямі сонячні промені - вони не втрачають кольору і не деформуються.


3. Кольорове розмаїття
Сучасні панелі можуть бути самих різних забарвлень. Крім того вони можуть мати фактури інших матеріалів, вдало імітуючи їх. Так, можна створити ілюзію кахельної або кам'яної кладки, мозаїки та інших декоративних елементів. При вмілому комбінуванні різних видів панелей можна домогтися неповторного ефекту.

4. Зручність використання
Всі листові панелі для стін надзвичайно прості в застосуванні. Вони можуть кріпитися як на каркас, так і безпосередньо на стіну. Для цього використовується спеціальний клей, здатний витримувати великі навантаження, не руйнуючи при цьому структуру панелі. Вони можуть кріпитися на будь-якій поверхні, навіть самої нерівною. Це дозволяє значно заощадити час ремонту. Завдяки своїй еластичності вироби ПВХ легко розрізаються за допомогою звичайного ножа на шматки необхідної величини. Це властивість дає можливість декорувати ними найскладніші ділянки.

Похожие страницы