Де знайти свою роботу

Що з'являється при пошуку вашого імені? Швидше за все, є тонна інформації, від твітів до фотографій. Роботодавцям досить легко знайти інформацію, яку ви, можливо, воліли б зберегти в таємниці. Багато що з цього можна знайти, вдаючись до допомоги вашого імені. До Вашої уваги сайт пошуку роботи http://jobsite.lviv.ua у зручний для Вас час. Будьте в курсі того, що з'являється, і якщо будь-які фотографії або повідомлення можуть зашкодити вашому пошуку роботи, поміняйте налаштування свого профілю або видаліть окремі повідомлення.

Будьте обережні, що ви чірікать

Життя в соціальних мережах

Будьте дуже обережні з тим, що пишіть Ви не знаєте, хто міг би прочитати це. Просто знайдіть в Twitter «Я ненавиджу свою роботу», щоб знайти приклад того, що я маю на увазі. Менеджери по найму і керівники також використовують Twitter, і якщо ви скажете це, хтось, ймовірно, прочитає його. Твіти з'являються в пошуку Google, і ви не хочете втрачати свою роботу, тому що ви не думали, перш ніж твітнулі, навіть якщо ви ненавидите це.

Не забудьте настройки конфіденційності Facebook

Соціальна мережа

Ви можете подумати, що ви тільки діліться цими фотографіями з дуже пізньої вечірки минулої ночі зі своїми підключеннями до Facebook, але часто люди, яких ви не знаєте, можуть бачити ваші фотографії, на яких ви відзначені, або читати ваші повідомлення. Витратьте деякий час, щоб подивитися, що можуть побачити незнайомці, а також друзі друзів.

Є мережа, перш ніж вам потрібно

Корпоративна комерсантки використовуючи цифрову таблетку в сучасному лобі офісу

Створіть свою мережу завчасно до того моменту, коли вам це потрібно. Встановіть зв'язку у вашій галузі та сфері діяльності. Слідкуйте за кар'єрою експертів. Поговоріть з вашими контактами в Twitter або інших мережевих сайтах. Приєднуйтесь до груп в LinkedIn і Facebook, потім публікуйте повідомлення і приєднуйтесь до обговорення. Будьте активні й активні в спілкуванні. Якщо ви заздалегідь побудуєте мережу, вам не доведеться метушитися, якщо ви несподівано втратите роботу або вирішите, що пора йти далі.

Похожие страницы