Чому будівництво будинку з бруса краще починати взимку

Зимове будівництво дерев'яних будинків стає все популярнішим з кожним роком і це не дивно, адже воно має безліч переваг відомих ще з давніх часів. З давніх-давен найбільш якісний будівельний матеріал для зрубу заготовляють саме взимку, а про надійність таких будівель можна судити по їх чудовій зовнішнім виглядом, яке збереглося навіть після декількох століть. Щоб прийняти рішення про складання будинку або лазні з бруса в зимовий сезон, варто дізнатися про його переваги докладніше.

Для любителей дикой природы, Бушкрафт поможет Вам советами.
1. Деревина заготовлена взимку має меншу вологість. У холодну пору року життєві процеси відбуваються з усіма живими організмами, в тому числі і з деревами, припиняються, як присутній "в сплячці". Такий дерев'яний масив сухішою, а отже щільний і міцний. Мінімальна вологість, робить брус з зимового лісу стійким до будь-яких погодних умов. Він не піддасться деформації і не покриється тріщинами як в суворі морозні зими, так і в літню спеку.

2. Підвищений вміст смолистих речовин, забезпечує бактерицидну дію. У зимовій деревині рівень смоли трохи вище, ніж в інший, завдяки чому всі бактерії знищуються, а зруб залишається екологічно чистим. Ліс, який заготовлюється в період сповільненою активності життєвих процесів, стійкий проти гниття і пошкодження комахами. Він краще відштовхує вологу, ніж надійно захищає будівлю.


3. Більш рівномірна усадка брусової коробки будинку. Зимовому лісі не потрібно багато часу для Восушка, а отже, усадка будинку з нього пройде значно швидше. Крім того, вінці зрубу будуть щільніше прилягати одне до одного, що забезпечить підвищений рівень теплоізоляції.

4. Прекрасний натуральний зовнішній вигляд деревини. Колода, заготовлене в холодну пору року, не змінює свого кольору і текстури з часом, адже воно не піддається впливу ультрафіолетових променів. Брус з цієї деревини, не потребує додаткової фарбуванні або обробці спеціальними складами. Таким чином, основний будматеріал збереже екологічність, а споруда буде не тільки довговічною, а й естетично красивою.

5. Значна фінансова економія. Як правило, збірка будинків з бруса взимку дешевше, так як зазвичай в цей час будівельних компаній надають замовникам хороші знижки. Заготовлена в зимовий сезон деревина, потребує правильній обробці і зберіганні при певній температурі. Її, обов'язково, слід окоріть і антисептировать. Саме з такої деревини проводиться брус, що відрізняється чудовою якістю і міцністю, але при цьому, його натуральність і екологічність зберігаються. Таким чином, будівництво з зимового лісу, є найбільш вдалим вибором для тих, хто бажає отримати довговічну, надійну і чудову зовні споруду на своїй ділянці в найкоротші терміни.

Похожие страницы