Будівництво ангарів

Будівництво ангарів

За рахунок простоти і коротких термінів будівництва металевих ангарів ці будівлі знайшли собі застосування в багатьох галузях діяльності людини. Вони вважаються одними з найдешевших, не уступаючи, при цьому, ні по довговічності, ні по надійності, звичайним капітальних споруд - наприклад, з бетону або цегли. До Ваших послуг каркасне будівництво ангарів за самою вигідною та доступною ціною, без накрутокі переплат.  Технології будівництва ангарів

будівництво ангарів ценаСовременние ангари розрізняються, в основному, за формою конструкції і по типу обшивки. У деяких випадках ці будівлі також класифікуються, як каркасні і безкаркасні.

За формою (або по конфігурації) ангари можуть бути:

повністю арочні;

з арочної покрівлею;

з односхилим дахом;

з двосхилим дахом.

Ці всі різновиди є найбільш практичними і одночасно дешевими в будівництві, а тому найпоширенішими.

будівництво ангарів стоімостьВ якості обшивки під час будівництва ангарів можуть застосовуватися такі матеріали, як:

Сендвіч панелі. Використовуються, як правило, для зведення різних приміщень, де потрібна можливість організувати ефективне управління мікрокліматом. Це стосується будівництва ангарів, які використовуються цілий рік для перебування в них людей (ремонтні та виробничі приміщення). Крім того, утеплені каркасні будинки можуть експлуатуватися в ролі складів з холодильним обладнанням для зберігання швидкопсувних продуктів.

Склопакети. Популярна конфігурація для тих будівель, які використовуються в ролі виставкових залів, автосалонів, торгово-розважальних павільйонів. При будівництві прозорих ангарів застосовуються спеціальні склопакети, що володіють високою міцністю і відмінними теплоізоляційними характеристиками.

Листова сталь. Даний матеріал поширено використовується для обшивки неопалюваних ангарів, що пристосовуються під складські та сільськогосподарські приміщення. Листи стали з'єднуються між собою за аналогією з облаштуванням фальцевих покрівель, прикріплений звичайними саморізами до каркасу будівлі. Цей спосіб обшивки є одним з найдешевших для спорудження ангарів.

Профнастил. Цей матеріал часто використовується для облицювання каркасних будинків, які експлуатуються в ролі торгових павільйонів, складів і місць для зберігання різної техніки. Додатково обшивка з профнастилу може утеплятися зсередини стандартними теплоізоляційними матеріалами - пінополістиролом або мінеральними Ватою.

Тент. Самий бюджетний варіант для облицювання ангарів. Даний матеріал може застосовуватися в якості тимчасового рішення, а також є дуже практичним для мобільних споруд, які доводиться часто розбирати і збирати на новому місці (пересувні торгові павільйони, мобільні станції технічного обслуговування сільськогосподарської техніки і так далі).

Комбінована обшивка. У таких варіантах може застосовуватися від двох і більше матеріалів для облицювання. Наприклад, поширеною конфігурацією ангара з комбінованою обшивкою є каркасний будинок з панельної облицюванням і склопакетами.

Який варіант з вищеописаних буде найбільш раціональним в конкретному випадку - розраховується фахівцями з урахуванням вимог до ангару і особливостей його майбутньої експлуатації.

Похожие страницы